Kviečiame į ANTI GRAVITY užsiėmimus!
I, III 17.15 AG Restorative (2 laisvos vietos)
I, III 18.30 AG Fundamentals (3 laisvos vietos)
II, IV 17.30 AG Fitness (4 laisvos vietos)

Dėl papildomų laikų kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Bandomieji užsiėmimai vyksta:
I    18:30
IV  17:30

RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS
rašykite jūsų pageidaujamą laiką:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Registruotis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

AntiGravity užsiėmimus veda Irina Butorina.
Apie ja daugiau>>

 

AntiGravity 1 on 1
OUTDOOR
Asmeninės treniruotės
gryname ore

AntiGravity 1 on 1
 
Asmeninės treniruotės
ore su hamaku

 
 
Treniruotė su masažu – kas gali būtį efektyviau ir maloniau?

 

AR GALITE ISIVAIZDUOTI FITNESĄ ORE?..
Sveiki atvykę i unikalų AntiGravity pasaulį!
  

  Įsivaizduokite, kad šiais laikais fitnesą galima praktikuoti ore, neliečiant žemės.
   Unikalus AntiGravity hamakas visiškai pašalina stuburo apkrovą ir jūs būsite nustebinti, kaip paprasta ir malonu naudotis šia novatyvia priemone.
  AntiGravity metodikoje, naudojamos atvirkštinės kūno padėtys gali pagerinti kraujotaką, užpildyti kūną jėgomis ir energija. Hamako dėka šios padėtys yra visiškai saugios, ir netgi naudingos kūnui. 
  AntiGravity metodika pagerina tarpslankstelinių diskų hidrataciją bei sumažina raumenų įtampą, o tai reiškia, kad galėsite atsisveikint su nemaloniais nugaros pojūčiais. Šios treniruotės taip pat lavina lankstumą, tvirtina sąnarius, atpalaiduoja raumenis, malšina stresą ir padeda pabėgti nuo kasdienės įtampos.
 
   Leiskite savo kūnu maloniai liesti hamaką, užmerkite akis ir pasinerkite į savo jausmus. AntiGravity suteiks jums galimybę būti vienam su savo mintimis, ir padės Jums subalansuoti psichinę ir fizinę pusiausvyrą. Mes garantuojame, kad po kiekvieno užsiėmimo Jūsų kūne bus palikta lengvumo ir šviežumo banga, laikysena taps gražesnė, o ūgis, dėl švelnaus stuburo tempimo, padidės iki 0,6 cm. 
 
  
Registruokitės į įvadinį “AntiGravity” užsiėmimą jau dabar!
ANTIGRAVITY FUNDAMENTALS
 
Susipažinimas su “AntiGravity” prasideda būtent nuo šio užsiėmimo. Mes nugalime žemės trauką ir metame iššūkį fizikos dėsniams!
“AntiGravity” hamako dėka jūsų kūnas ir jo fizinės galimybės maloniai jus nustebins.
 
Būtina išankstinė registracija:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ?subject=AntiGravity%20"> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Subject: AntiGravity
 
Dalyvių skaičius užsiėmime ribotas! 
 
 
Būkite atviri naujai pradžiai ir atverkite savo mąstymą.
Venkite nepasitikėjimo ir mėgaukitės rezultatu!
 
AntiGravity užsiėmimų kainoraštis:
 
  • vienkartinis užsiėmimas 10€ 
  • mėnesio abonementas 44€  2 kart/sav
  • mėnesio abonementas 50€  3 kart/sav
  • Neriboto lankymo abonementas (visos salės) 60€
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AntiGravity treniruočių rūšys
 
AntiGravity Fundamentals - įvadinė AntiGravity treniruotė su hamakais. Būtina susipažinti ir sudalyvauti bent vieną kartą visiems, kas nori lankyti AntiGravity treniruotes. Treniruotės metu išbandomi įvairūs baziniai judesiai iš įvairių AntiGravity rūšių. Malonus ir atsargus priėjimas prie neintesyvios programos skirtas bet kurio pasiruošimo lygio žmonėms. Svarbu prieš treniruotę perspėti instruktorių dėl turimų sveikatos sutrikimu arba būklių, ypatingai: 
 
•       nėštumas
•       glaukoma
•       širdies ir kraujagyslių ligos
•       atramos ir judėjimo sistemos ligos
•       aukšto ir žemo spaudimo ligos
 
AntiGravity Restorative – yra viena iš specialiųjų Kineziterapijos programų ore. Tai gilus meditacinis ir kūną išlaisvinantis kursas, kuris tinka bet kokio fizinio pasiruošimo žmonėms.
Technika skatina gilų atsipalaidavimą, sumažina įtampą stubure ir sanariuose, hamako deka kurie minkštai ištampomi.. AntiGravity Restorative suteikia galimybę pagerinti atramos-judėjimo sistemą ir atkurti organizmo vidinius rezervus kiekvienam norinčiam, nepriklausomai nuo fizinio pasiruošimo lygio. Ši programa neturi jokių analogų!
 
AntiGravity Pilates pakeis jums žinomos Pilates technikos, suvokimą. Ištirkite naujas teritorijas ir atraskite gilias savo kūno galimybes. AntiGravity hamakas yra natūrali įvairios įrangos evoliucija. Jo deka Jūs galesite atlikti klasikinius ir inovacinius pratimus, pakeičiant visus kitus žinomus fitneso pasaulio įtaisus. Atraskite naudą, kurią galėsite pajausti AntiGravity Pilates klasėje su unikaliais dekompresiviniais perversmais.
AntiGravity AirBarre - šokių ir fitneso derinys, kuriame vystomos gražios kūno linijos, stiprinami raumenys, gerinamas lankstumas ir kūno koordinacija bei pusiausvyra. Barre metodika - tai plačiai paplitusi fitneso šaka, kilusi iš balete naudojamų judesių ir pratimų. AntiGravity AirBarre - treniruotė, kurioje hamakas ne tik praplečia galimybes mėgstantiems šokius, tai - iššūkiis fitneso profesionalams.
AntiGravity Fitness – info ruošiama
AntiGravity Stretch – info ruošiama
 
 
 

 

© 2017 klubastikjums.lt