Argentina

Kokias vietas geriausia aplankyti Argentinoje?

Kelionės

Argentina yra vieta, kurioje gimė Lionelis Messi, tai viskas, ką jums dabar reikia žinoti, tiesiog juokauju. Pampų lygumos, Andų kalnai, ledynai ir paplūdimiai – visa tai sudaro šios aštuntos pagal dydį pasaulio šalies kraštovaizdžio įvairovę. Štai kelios didžiausios Argentinos turistų lankomos vietos iš daugelio, kurių yra daugybė.

Buenos Airės
Kai pirmą kartą atvykome į Buenos Aires, pamanėme, kad esame Paryžiuje, tik kalbos buvo kitokios, ir ką jūs žinote, iš tikrųjų šis miestas paprastai vadinamas Pietų Amerikos Paryžiumi. Tai kontrastų miestas, kuriame šiuolaikiniai dangoraižiai koegzistuoja su kolonijinių laikų statiniais, o tango šokėjai koncertuoja kartu su gatvės atlikėjais. Garsiosios Rekoletos kapinės, spalvingas La Boca rajonas, istorinė Plaza de Mayo aikštė ir šurmuliuojantis San Telmo turgus – tai tik kelios lankytinos vietos, kurias būtina pamatyti Buenos Airėse.

Iguazu kriokliai
Iguagvos krioklius sudaro 275 skirtingi kriokliai, kurie išsidėstę maždaug dviejų mylių plote. Tiek Argentinos, tiek Brazilijos pusėje esantys kriokliai yra atviri lankytojams, norintiems juos apžiūrėti, pasigrožėti panoraminiais vaizdais ir priartėti prie šėlstančio vandens.

Patagonija
Piečiausia Argentinos provincija Patagonija yra didžiulė teritorija, garsėjanti nesuvaldomu grožiu ir lauko nuotykių galimybėmis. Joje yra įvairių nacionalinių parkų, įskaitant Tierra del Fuego ir Los Glaciares, kuriuose atsiveria kvapą gniaužiantys ledynai, ežerai ir kalnų peizažai.

Mendoza
Lankytojai kviečiami apžiūrėti vynuogynus, paragauti vyno ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiu Andų kalnų kraštovaizdžiu. Mendozoje taip pat klesti kulinarinis gyvenimas: kelios užkandinės siūlo Argentinos delikatesus, pavyzdžiui, empanadas ir ant grotelių keptą mėsą.

Salta
Iš čia taip pat galima pasiekti Humahuakos kebradą (Quebrada de Humahuaca) – UNESCO pasaulio paveldo objektą, garsėjantį ryškiomis uolų formomis ir tradiciniais vietinių gyventojų miesteliais.

Bariločė
Bariločė yra žavus kaimelis, apsuptas snieguotų kalnų ir nuostabių ežerų Argentinos ežerų rajone. Čia labai populiarios lauko pramogos: žygiai pėsčiomis, slidinėjimas, žvejyba ir plaukiojimas baidarėmis. Bariločė garsėja alaus daryklomis ir šokolado parduotuvėmis, taip pat patrauklia Šveicarijos įkvėpta architektūra.

Ciudad Perdida
Ciudad Perdida: Šis istorinis metropolis, dar vadinamas dingusiuoju metropoliu, buvo pastatytas Tayronos gyventojų daugiau nei prieš tūkstantį metų. XX a. 7-ajame dešimtmetyje iš naujo atradus šį miestą, jis tapo mėgstama drąsių keliautojų atostogų vieta. Daugiadienę kelionę per mišką, kurios reikia norint pasiekti miestą, tikrai verta įveikti dėl kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio ir įspūdingos istorijos.

Guatape
Šis netoli Medeljino esantis kaimelis garsėja ryškiaspalviais statiniais ir kvapą gniaužiančia gamta. Lankytojai gali užlipti į El Penol uolos formacijos 740 laiptelių viršūnę, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantys apylinkių vaizdai.

Nuqui
Keliautojai, norintys nuklysti nuo pramintų takų, turėtų aplankyti šį nedidelį pakrantės kaimelį Kolumbijos Ramiojo vandenyno pakrantėje. Gražūs paplūdimiai, tankūs atogrąžų miškai ir nuostabi laukinė gamta, pavyzdžiui, kuprotieji banginiai, delfinai ir jūriniai vėžliai – tai vieni iš labiausiai žinomų šio regiono ypatumų.

Mompox
Magdalenos upės pakrantėje galima rasti kolonijinių laikų kaimą su išlaikyta architektūra ir atsipalaidavimu. Lankytojai gali pasimėgauti neskubria kelione laivu upe ir apžiūrėti daugybę miestelio bažnyčių bei senovinių statinių.

Leticia
Mėgstantiems gamtą šis nedidelis kaimelis Amazonės džiunglėse yra puiki atostogų vieta. Keliautojai gali leistis į žygius pėsčiomis po džiungles, plaukioti laivu Amazonės upe ir aplankyti čiabuvių gentis, kad sužinotų apie jų gyvenimo būdą.

Argentina yra nuostabi šalis su daugybe skirtingų kraštovaizdžių, gyva kultūra ir kvapą gniaužiančiu maistu. Argentinoje kiekvienas ras ką nors sau, nesvarbu, ar jis domisi kultūrine veikla, pramoginiais nuotykiais, ar gamtos stebuklais. Taigi pasiruoškite kelionei į šią nuostabią šalį ir susikraukite savo bagažą!