Mauricijus

Kokias vietas geriausia aplankyti Mauricijuje?

Kelionės Naudingi patarimai

Mauricijaus sala yra Indijos vandenyne. Ji garsėja nuostabiais paplūdimiais, skaidriu vandeniu ir prabangiais kurortais. Garsus Mauricijus traukia turistus iš viso pasaulio. Jei ketinate keliauti į Mauricijų, pateikiame keletą svarbiausių Mauricijaus lankytinų vietų apie kurias privalote žinoti. Štai keleatas jų:

Port Louis

Mauricijaus sostinė Port Luisas yra vieta, kurią būtina aplankyti. Čia yra daug istorinių statinių ir muziejų, kuriuose galima susipažinti su ilga salos praeitimi. Centrinis turgus, kuriame galite įsigyti visko, pradedant šviežiais produktais ir baigiant suvenyrais, yra viena iš labiausiai mėgstamų Port Luiso lankytinų vietų.

Grand Baie

Į šiaurę nuo Mauricijaus, pajūrio regione, yra Grand Baie. Tai viena iš labiausiai turistų pamėgtų Mauricijaus lankytinų vietų dėl nuostabių salos paplūdimių, įdomaus naktinio gyvenimo ir vandens sporto galimybių. Grand Bėjuje gausu vietinių turgų ir komercinių kompleksų, tad jei mėgstate apsipirkinėti, jums čia patiks.

Chamarel

Nedidelė Čamarelo gyvenvietė yra Mauricijaus pietvakariuose. Ji gerai žinoma dėl Septynių spalvų žemės ir nuostabių krioklių. Septynių spalvų žemė – tai natūralus gamtos reiškinys, kai dirvožemis įgauna įvairių atspalvių – nuo raudonos iki rudos ir violetinės spalvos.

Juodosios upės tarpeklių nacionalinis parkas

Gamtos mylėtojams būtina aplankyti Juodosios upės tarpeklių nacionalinį parką. Tai didžiausias Mauricijaus nacionalinis parkas, kuriame gyvena daugybė vietinių augalų ir gyvūnų rūšių. Parke taip pat yra daugybė pėsčiųjų maršrutų, vedančių prie kvapą gniaužiančių krioklių ir vaizdingų peizažų.

Le Morne

Mauricijaus pietvakariuose yra Le Morne pusiasalis. Jis gerai žinomas dėl nuostabių paplūdimių ir švarių vandenų, todėl yra populiari vieta vandens sportui, pavyzdžiui, nardymui ir nardymui su vamzdeliu. Le Morne taip pat yra į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Le Morne Brabant.

Pamplemousses botanikos sodas

Vienas seniausių botanikos sodų pasaulyje yra Pamplemousses sodas. Jame galima rasti daugybę nykstančių augalų ir gyvūnų rūšių, pavyzdžiui, talipotinių palmių ir didžiulių vandens lelijų. Sode taip pat yra keletas ežerų ir tvenkinių, kuriuose galima rasti įvairių rūšių žuvų ir vėžlių.

Île aux Cerfs

Prie rytinės Mauricijaus pakrantės yra nedidelė Île aux Cerfs sala. Ji gerai žinoma dėl savo gražių paplūdimių ir švarių vandenų, todėl yra populiari vieta vandens sportui, pavyzdžiui, pasiplaukiojimui parasparniais ir vandens motociklais. Saloje yra daugybė užkandinių ir barų, kuriuose patiekiamos gardžios jūros gėrybės ir gėrimai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Mauricijus yra nuostabi salų valstybė, kurioje yra daugybė nuostabių vietų, kurias galima tyrinėti. Mauricijuje kiekvienas ras ką nors sau – nuo nuostabių paplūdimių ir švarių vandenynų iki senovinių statinių ir gamtos stebuklų. Mauricijus turi viską, ko galite norėti, nesvarbu, ar ieškote nuotykių, poilsio, ar kultūrinės patirties. Planuokite atostogas Mauricijuje jau dabar ir aplankykite šias neįtikėtinas vietas, kuriose patirsite gyvenimiškų įspūdžių.