Argentina

Kokias vietas geriausia aplankyti Argentinoje?

Argentina yra vieta, kurioje gimė Lionelis Messi, tai viskas, ką jums dabar reikia žinoti, tiesiog juokauju. Pampų lygumos, Andų kalnai, ledynai ir paplūdimiai – visa tai sudaro šios aštuntos pagal dydį pasaulio šalies kraštovaizdžio įvairovę. Štai kelios didžiausios Argentinos turistų lankomos vietos iš daugelio, kurių yra daugybė.

Daugiau
Puerto Riko

Kokias vietas geriausia aplankyti Puerto Rike?

„Žavesio sala” Puerto Rikas yra Karibų jūros atostogų vieta, kurioje yra daugybė pramogų įvairiems turistams. Šioje saloje galima patirti įdomių ir nepamirštamų įspūdžių – nuo vešlių atogrąžų miškų iki istorinių miestų ir kvapą gniaužiančių paplūdimių. Šiame rašto darbe aptarsime svarbiausias Puerto Riko turistines vietas ir tai, kuo jos yra unikalios.

Daugiau
Brazilija

Kokios lankomiausios Brazilijos vietovės?

Brazilija yra graži šalis, pasižyminti gyvybinga kultūra ir daugybe intriguojančių vietų, kurias verta aplankyti. Šioje Pietų Amerikos šalyje kiekvienas ras ką nors sau – nuo Amazonės atogrąžų miškų iki Rio de Žaneiro paplūdimių. Tačiau Rio de Žaneiras išsiskiria iš kitų kaip populiariausia kelionių kryptis Brazilijoje.

Daugiau
Panama

Kokias vietas Panamoje geriausia aplankyti?

Gražioji Panama yra Centrinės Amerikos šalis. Puikūs Panamos kraštovaizdžiai, nepriekaištingi paplūdimiai ir gyvybinga kultūra yra gerai žinomi kiekvienam, kuriam pavyko apsilankyti šioje šalyje. Tai šalis su ilgamete istorija, įvairia gyvūnija ir ekonomika, kuri labai priklauso nuo įmonių, mokančių mokesčius už plaukimą Panamos kanalu. Jei planuojate kelionę į Panamą šis straipsnis kaip tik jums.

Daugiau
Egiptas

Kokias vietas geriausia aplankyti Egipte?

Kas pastatė garsiąsias piramides, štai koks klausimas? Galbūt atsakysime į jį čia, juokauju. Šiaurės Afrikoje esanti tauta dažniausiai minima kartu su piramidėmis. Egipte galima pamatyti daugybę įdomių dalykų – nuo istorinių piramidžių iki šurmuliuojančių miestų ir ramių paplūdimių. Šiame įraše išsamiau išnagrinėsime keletą svarbiausių Egipto turistinių vietų.

Daugiau
Anglija

Kokios yra pagrindinės turistų lankomos vietos Jungtinėje Karalystėje?

Anglija ir visos aplinkinės karalystės yra iš ties ypatingos vietovės. Siūlome jas aplankyti bent kartą gyvenime. Tačiau planuojant kelionę į Anglija reiktų pasiplanuoti nemažai laiko, jei norite aplankyti daugiau vietovių. Jei turite tik 2 savaites, žinoma, neužteks laiko aplankyti visas unikalias vietas, tačiau per dvi savaites galite apžiūrėti kai kurias pagrindines lankytinas vietas. Ir šiandien norime su Jumis pasidalinti rekomendacijomis, kurias vietoves tikrai verta aplankyti per šį laikotarpį.

Daugiau
Antarktida

Ką reikia žinoti prieš keliaujant į Antarktidą?

Pietiniame planetos taške yra didžiulis, sunkiai prieinamas ir tik labai mažos žmonių dalies paliestas žemynas Antarktida. Tai nuostabi vietovė su nuostabiais ledynais, ledkalniais ir gyvūnais, kurie žavi kelionių entuziastus. Tačiau tai nėra įprasta turistinė vietovė, todėl kelionę ten reiktų susiplanuoti atsakingai ir šis straipsnis jums padės tai padaryti.

Daugiau